مشاوره ازدواج و خدماتی که مشاور ازدواج ارائه می کند؟

ازدواج یک هندوانه در بسته نیست! هدف مشاوره ازدواج این است که با چشم باز و شناخت نسبتا خوبی با شخص مورد نظر ازدواج کنید. نه بر اساس شانس و اقبال! مشاور ازدواج در راه شناخت خود و همسر آینده تان به شما کمک می کند. مشاوره قبل از ازدواج باعث خودشناسی و شناخت همسر آینده شما می شود. بنابراین خواهید دانست که این ازدواج تا چه اندازه صحیح هست.

روانشناسی ازدواج و مهارت های ارتباط موثر برای افزایش صمیمیت زناشویی

در مراکز مشاوره و روانشناسی بسیاری از زوجین شکایت دارند که بعد از گذشت چند سال از ازدواجشان، دیگر صمیمیت اولیه را با یکدیگر ندارند. دلیل این اتفاق نداشتن مهارت های ارتباط موثر است. یکی از مهم ترین این مهارت ها که در مشاوره و روانشناسی ازدواج مطرح می شود، گوش دادن موثر است. با گوش دادن موثر گفتگوی بین زوجین با درک و در نتیجه صمیمیت بیشتر پیش خواهد رفت.

اجازه نده خشم زندگی ات را کنترل کند!

دوره اجازه نده خشم زندگی ات را کنترل کند! راهنمای بانوان برای ایجاد روابط بهتر مدرس: بیتا برادران مشاور و مدرس مهارت های زندگی و ارتباطات زوجی فرمت دوره آموزشی: ویدئو فایل صوتی دوره نحوه تحویل: دانلودی مدت زمان ویدئوی دوره: ۴ ساعت مخاطب دوره: تمامی بانوان متأهل و مجرد تمرین محور مبلغ سرمایه گذاری شما برای تهیه دوره “اجازه نده خشم زندگی ات را کنترل کند” (راهنمای بانوان برای ایجاد روابط بهتر) ۹۹۰ هزار تومان اجازه نده خشم زندگی ات را کنترل کند! راهنمای بانوان برای ایجاد روابط بهتر…

کلیپ انگیزشی 🥇 ویدیو انگیزشی | کلیپ انگیزشی موفقیت

کلیپ انگیزشی به افزایش انگیزه و انرژی ما کمک می کند. در مسیر موفقیت نیاز به انگیزه کافی داریم. گاهی اوقات کمی نا امید می شویم. در این زمان ها کلیپ های انگیزشی کمک می کنند دوباره با انرژی شروع به حرکت کنیم و به سمت موفقیت برویم.

جملات انگیزشی

جملات انگیزشی و تصاویر انگیزشی در مسیر موفقیت در زندگی ما همیشه ضروری هستند. گاهی در مسیر زندگی انگیزه خود را از دست می دهیم. این تصاویر و جملات انگیزشی به ما کمک می کنند که انرژی بگیریم و پیش به سمت اهداف خود حرکت کنیم. در این مقاله چندین جمله انگیزشی فوق العاده را خواهید خواند.

دوره ی گفتگوی عاشقانه ویژه بانوان

دوره گفتگوی عاشقانه ویژه بانوان چطور با مهارت بیان احساسات رابطه ای صمیمی با شریک زندگی خود ایجاد کنید؟ مدرس: بیتا برادران مشاور و مدرس مهارت های زندگی و ارتباطات زوجی فرمت دوره آموزشی: ویدئو جزوه فایل صوتی دوره نحوه تحویل: دانلودی مدت زمان ویدئوی دوره گفتگوی عاشقانه: ۱ ساعت و ۲۴ دقیقه مخاطب دوره: تمامی بانوان متأهل و مجرد تمرین محور مبلغ سرمایه گذاری شما برای تهیه دوره “گفتگوی عاشقانه” (ویژۀ بانوان) ۴۹۰ هزار تومان دوره گفتگوی عاشقانه ویژه بانوان چطور با مهارت بیان احساسات، رابطه ای صمیمی…

هیجانات : به همسرتان کمک کنید تا احساس شما را بفهمد!

هیجانات خود را به طور صحیح بیان کنید. به همسرتان کمک کنید تا احساس شما را بفهمد! برای این‌که همسرتان قادر باشد شما را درک کند، شما باید کارهایی را انجام دهید. در واقع این وظیفه‌ی شماست به شکل صحیحی هیجانات خود را شرح دهید. اگر توانایی شرح صحیح احساس خود را نداشته باشید، در زندگی با همسرتان احساس تنهایی خواهید کرد. چرا که وقتی شریک زندگی‌تان نتواند شما را درک کرده و با شما همراهی کند، احساس تنهایی جایگزین احساس خوشبختی خواهد شد. در این مقاله به موضوع شرح هیجانات به صورت مناسب و درست می‌پردازیم. هیجانات و احساسات…

احساسات خود را بشناسید!

در این مقاله به این موضوع می پردازیم که چطور متوجه شوید چه احساسی دارید. احساس غم، شادی، نگرانی و ... از طریق نشانه هایی می توانید احساس خود را بشناسید. بدون شناخت احساس خود نمی توانید دیگران را متوجه احساسات درونی خود کنید. برای این که دیگران بتوانند شما را درک کنند، در درجه ی اول باید قادر به شناخت احساس خود باشید.

هوش هیجانی چیست؟ هوش هیجانی در ارتباط با همسر

هوش هیجانی یا همان هوش احساسی (Emotional intelligence)، شناخت و مدیریت هیجان‌ها و احساسات خود می‌باشد. اگر قصد دارید با همسر خود ارتباطی مؤثر و سرشار از آرامش برقرار کنید، باید با این مفهوم آشنایی داشته باشید. در این مقاله نقش هوش هیجانی در ارتباط با همسر و همچنین شیوه‌ی برخورد افراد مختلف با همسرشان را خواهید خواند.

خشم چیست؟ چگونه خشم خود را ابراز کنید؟

خشم یکی از احساسات مهم انسانی است. برای هر کسی پیش می آید که خشمگین شود. اما افراد مختلف به صورت متفاوتی با احساس خشم روبرو می شوند. بعضی ها تصور می‌کنند که اصلاً نباید به فرد مقابل نشان دهند که از او عصبانی شده‌اند تا رابطه‌شان حفظ شود. از طرف دیگر برخی از افراد در همان لحظه عصبانیت خودشان را نشان می‌دهند. اما راهکارهایی وجود دارد که می توانید از طریق آن ها فرد مقابل را از خشم خودتان مطلع کنید، بدون این که صدمه ای به او و شما وارد شود.

زبان بدن چیست؟ نقش زبان بدن در گفتگو با همسر چیست؟

تحقیقات نشان می‌دهند که: ۵۰ درصد پیام‌هایی که دیگران از ما دریافت می‌کنند، از زبان بدن ماست. ۳۸ درصد پیام‌ها از طریق لحن صدا منتقل می‌شود و 7 درصد پیام‌ها از کلماتی که ما می‌گوییم، دریافت می‌گردد. این موضوع در ارتباط زوجین بسیار مهم است. در این مقاله خواهید دید که چطور باید از زبان بدن خود در ارتباط با همسرتان استفاده کنید.

غر زدن را متوقف کنید

غر زدن را متوقف کنید و گفتگوی صحیح را بیاموزید. این مقاله در مورد عواقب غر زدن در ارتباطات به خصوص ارتباط با همسر است. غر زدن راه صحیحی برای ابراز احساساتتان نیست. کسی که غر می زند نمی تواند مقصود خود را به خوبی به همسر خود برساند. غر زدن یک نوع انتقام گیری است نه بیان احساس. در این مقاله ی آموزشی توضیحاتی در مورد غر زدن خواهید خواند. اگر همسرتان غر می زند بعد از این که خودتان این مقاله را مطالعه کردید، خواندن آن را به همسرتان هم پیشنهاد کنید.

ارتباط موثر با شناخت احساس همسر

برای این که بتوانید با همسر خود و حتی دوستان، همکاران و بقیه ی اعضای خانواده تان ارتباط موثر و خوبی را برقرار کنید، باید با یکی از مهم ترین بخش وجودی انسان یعنی احساس آشنا شوید. یکی از راه های برقراری ارتباط موثر با دیگران شناخت احساسات و هیجانات آن هاست. در این مقاله به این مبحث پرداخته شده است.

احساس یا هیجان چیست؟

احساس یا هیجان مقوله ای در روانشناسی است که با تفکر کاملا متفاوت می باشد. شناخت احساس و تفاوت آن با تفکر، به همه ی انسان ها در زندگی و ارتباط موثر با دیگران کمک بسیار زیادی می کند. در این مقاله به طور خلاصه با احساس، انواع احساسات انسان و تفاوت آن با فکر اشاره شده است.

جدول برنامه ریزی | جدول هدف گذاری | جدول مدیریت زمان | به سبک دو مشاور

جدول برنامه ریزی راهنمایی برای رسیدن سریع تر به اهدافتان است. جدول هدف گذاری به شما کمک می کند اهدافتان را به طور دقیق مشخص کنید. داشتن جدول برنامه ریزی و هدف گذاری کار شما را بسیار راحت‌تر می کند. در ادامه این صفحه می توانید این جدول ها را دریافت کنید.

روش تدریس : مدیریت زمان در روش تدریس چیست؟

بدترین حالت برای یک استاد یا مدرس این است که کمی از وقت کلاس گذشته باشد و بعد مخاطبان بگویند: «استاد خسته نباشید.» به این معنا که کلاس را تمام کنید! این جمله خیلی معنا دارد. اول از همه این که زمان شما تمام شده است. دوم این که شاید کلاس شما جذاب نبوده و مخاطبان خسته شده اند. هر چند شما خیلی از تدریس لذت ببرید دوست داشته باشید که بیشتر توضیح دهید. ولی لازم است که مخاطب خودتان را درک کنید. نگذارید کار به جایی برسد که پنج دقیقه ی پایانی کلاس همه به صورت نیم خیز و آماده باش برای فرار از کلاس باشند. در ادامه با چند راهکار ساده…

برنامه ریزی روزانه – برنامه ریزی موفق

یک برنامه خوب برنامه ای است که با رعایت آن بتوانید به تمام کارهای پراهمیت درسی، شغلی، خانوادگی و ارتباط با دوستان رسیدگی کنید. برنامه خوب و کارآمد شما را به اهدافی که در زندگی دارید، نزدیک می کند. به طوری که خیلی قوی و پایدار به سمت انجام اقدامات لازم برای رسیدن به آن اهداف، حرکت خواهید کرد. وقتی یک برنامه ریزی خوب را انجام دهید، استرس های روزانه شما کاهش پیدا می کند. به این دلیل که خیالتان راحت است که زمان کافی برای انجام هر یک از کارهای مهمتان در اختیار دارید. زمانی که یک برنامه ریزی مناسب را در پیش می گیرید، می توانید…

خیانت همسر

مطمئنا هر مرد یا زنی از این که در رابطه زناشویی اش مورد خیانت قرار بگیرد، متنفر است.خیانت فرد را شوکه می کند. طوری که احساس می کند نمی داند تا به حال چه چیزی درست بوده و چه چیزی غلط. چون تا آن زمان به همسرش اعتماد داشته است. اما متاسفانه خیانت به دلایل مختلف ممکن است اتفاق بیفتد. اما چیزی که اهمیت دارد این است که بعد از وقوع این اتفاق چه باید کرد؟ مطمئن باشید طلاق تنها راه نیست. بعد از فرو ریختن یک خانه کاری که باید کرد این است که با چیدن آجرها آن را کم کم و بدون عجله بازسازی کنند.

تعریف مشاوره 🧐 مشاوره چیست؟ | مشاور کیست؟ | اصول مشاوره | مراحل مشاوره | انواع مشاوره

خلاصه مقاله: این مقاله درباره تعریف مشاوره است. همچنین خواهیم دید که مشاور کیست؟ مشاوره جریان فعال و پویایی بین مراجع و مشاور است که از طریق آن مراجع نحوه برقراری ارتباط با دیگران را می‌آموزد؛ شیوه‌های معقول برای ارضای نیازهایش را یاد می‌گیرد؛ احساسات ناشناخته‌اش را می‌شناسد؛ اطلاعات وسیع و عمیقی درباره خویشتن به دست می‌آورد و پس از شناخت اهداف زندگی، چگونگی رسیدن به آن‌ها را معین می‌سازد. از این دیدگاه، اعتقادات و نگرش‌ها و رفتار و در نهایت شیوه زندگی فرد از طریق مشاوره دگرگون می‌شود.

نقش زبان بدن در ارتباط با همسر

ما بسیاری از پیام های ارتباطی را از طریق زبان بدن به یکدیگر منتقل می کنیم. یعنی از طریق حرکات بدن بیشترین مفاهیم و پیام ها را به طرف مقابلتان منتقل می کنید. بنابراین زبان بدن در ارتباط نقش بسیار مهمی دارد. در این مقاله درباره نقش زبان بدن در ارتباط با همسر خواهید خواند.

کتاب با ساعت مچیت معجزه کن 📚 ۷ معجزه‌ افراد بسیار موفق در مدیریت زمان و زندگی

کتاب با ساعت مچیت معجزه کن! ۷ معجزه افراد بسیار موفق در مدیریت زمان و زندگی مشخصات کتاب: با ساعت مچیت معجزه کن! - ۷ معجزه‌ی افراد بسیار موفق در مدیریت زمان و زندگی / تهران: نشر سخنوران‏‫ / شابک: ۱-۲۵۴-۳۸۳-۶۰۰-۹۷۸ مخاطب دوره: افرادی که قصد دارند از اشتباهات رایج در مدیریت زمان دوری کنند و از فرصت های زندگی خود استفاده مناسبی داشته باشند و در نتیجه زندگی متعادل و موثری در هر جنبه داشته باشند. تمرین محور مبلغ سرمایه گذاری شما برای تهیه کتاب با ساعت مچیت معجزه کن! پکیج جامع (کتاب صوتی+الکترونیکی+ هدیه ویژه)…

دانلود نرم افزارهای لازم برای مدیریت زمان و زندگی

در این بخش امکان دانلود دو نرم افزار بسیار قدرتمند Evernote و Efficcess در زمینه ی یادداشت برداری و برنامه ریزی روزانه و همچنین یک تایمر حرفه ای برای اجرای تمرین های بخش "۳ فن طلایی تندخوانی" از فصل پنجم کتاب با ساعت مچیت معجزه کن را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم. برای دریافت ۱- نرم افزار Evernote در دو نسخه موبایل(اندروید) و نسخه کامپیوتری ۲- نرم افزار Efficcess نسخه کامپیوتری ۳- نرم افزار تایمر حرفه ای Cool Timer نسخه کامپیوتری می توانید فرم زیر را تکمیل نمایید: نوشتن برنامه روزانه یکی…

خودت رو با بقیه مقایسه نکن!

خودت رو با بقیه مقایسه نکن! 🌟💫 افراد موفق 🙂 همیشه خود را با دیروز خودشان مقایسه می‌کنند، نه با دوستان 🤓 و همکارانشان😎. آن‌ها فقط به این توجه می‌کنند که نسبت به دیروزشان چقدر بهبود داشته‌اند💪، چقدر به اهداف‌ مکتوبشان ✍ نزدیک تر شده‌اند؟ نه این‌که دیگران 👥👤👥👤👥 چه کرده و می‌کنند . . . بهترین کار برای این‌که بتونیم هر روز انگیزه‌ای مثل قدرت یک بمب اتم! داشته باشیم، اینه که اول صبح که از خواب بیدار میشیم خدا رو شکر کنیم و زندگی اون روزمون رو بدیم به دستاش و شکرش کنیم که یک روز قشنگ دیگه زنده هستیم و میتونیم به بنده…

مدیریت زمان با تکنیک چک لیست در مدیریت زمان

مشکل از مسیر است، نه زمان. شبانه‌روز برای همه ما ۲۴ ساعت است - زیگ زیگلار وقتی که مسیر حرکت انسان اشتباه باشد، زمان از بین می رود. در حالی که افراد موفق مسیر درست را انتخاب می کنند و در نتیجه از همان زمان به درستی استفاده می کنند. بنابراین برای یک مدیر خوب شدن چیزی که حیاتی و مهم است، دانستن تکنیک های مدیریت زمان می باشد که در این مقاله مدیریت زمان یکی از عالی ترین آن ها را آموزش داده ایم. آن چه که نمی دانید شما را فقیر نگه می دارد - رابرت کیوساکی

تکنیک مدیریت زمان

همه ی انسان ها ۲۴ ساعت در روز زمان دارند تا به کارهای خود رسیدگی کنند. پس چرا خیلی ها می گویند زمان کم دارند؟ آیا واقعا زمان کم می شود؟ خیر. زمان برای همه یکسان است و رمز موفقیت افراد در نحوه ی مدیریت کردن آن است. نگران نباشید مدیریت زمان تکنیک خاصی دارد که شما را به رضایت از خودتان می رساند. با دانستن تکنیک مدیریت زمان زندگی بسیار متفاوت تری خواهید داشت. در این مقاله تکنیک بسیار کاربردی مدیریت زمان را به طور کامل شرح داده ایم. پس با ادامه ی این مقاله مدیریت زمان همراه شوید.

تکنیک های مدیریت زمان

تکنیک های مدیریت زمان و موانع مدیریت زمان و زندگی چه هستند؟ معمولاً افراد به دنبال روش‌های مدیریت کردن زندگی خود و تکنیک های مدیریت زمان هستند، اما موضوع بسیار مهم‌تر و مقدماتی این است که ابتدا با موانع سر راه تکنیک های مدیریت زمان آشنا شویم. خبر خوش این است که تمام این موانع در کنترل ما هستند، چراکه بسیاری از آن‌ها از ذهن خود ما سرچشمه می‌گیرند. بله، باورهای ذهنی ما گاهی اوقات موانع بسیار بزرگی بر سر راه موفقیتمان هستند. دیگر موانع مدیریت زمان هم ابزارهایی هستند که در عصر جدید از آن‌ها استفاده می‌کنیم و شما به‌عنوان یک…

هدف ، ۵ گام ساده بردارید تا زندگی رویایی خود را بسازید.

هدف ۵ گام ساده بردارید تا زندگی رویایی خود را بسازید. شما باید به این فکر کنید که قرار است به کجا بروید و چطور می خواهید به آن جا برسید. هدف باعث می شود که دست به عمل بزنید. هدف ها هستند که زندگی شما را می سازند. هدف به شما تمرکز می بخشد. باعث می شود روی کارهایی تمرکز کنید که شما را به زندگی دلخواهتان می رسانند. هدف به رویاهای شما شکل می بخشد. هدف تمام قدم هایی را که باید در زندگی بردارید، مشخص می کند. هدف ها باعث رشد شما می شوند. هدف ها باعث می شوند در راه هایی قدم بگذارید که قبلا از آن ها خبر نداشتید. راه های…

هدف ، رسیدن به اهداف با ۱۰ راز افراد موفق

هیچ موفقیت پایداری شانسی به وجود نمی آید! افراد هدفمند و موفق رفتارهای به خصوصی دارند که باعث موفق شدن آن ها می شود. در این مقاله با 10 راز افراد موفق آشنا می شوید. الگوگیری از افراد موفق یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به اهداف زندگی است.

موفقیت ، با الگوگیری از ۳ عادت روزمره ی افراد بسیار بسیار موفق، آسان می شود.

موفقیت با الگوگیری از ۳ عادت روزمره ی افراد بسیار بسیار موفق، آسان می شود... در زندگی دو چیز برایتان اتفاق می افتد. یکی این که به نتایج و دستاوردهایی برسید، یکی هم بهانه جویی برای نرسیدن به دستاورد. معمولا افراد بهانه هایی برای دست نیافتن به موفقیت می آورند و خیلی راحت آن ها را می پذیرند. افراد تحصیل کرده و با استعدادی را در جامعه می بینیم که به نتایج دلخواه خود نرسیده اند. فکر می کنید چرا؟ آیا تلاش نکرده اند؟ اتفاقا آن ها تلاش کرده اند ولی مشکل این جاست که در زندگی عادت های خوبی نداشته اند. عادت ها مسیر زندگی شما…

هدف گذاری، ۵ موردی که بر شما و زندگی تان تاثیر بسیار زیادی می گذارند

هدف گذاری ۵ موردی که بر شما و زندگی تان تاثیر بسیار زیادی می گذارند... دیگر به قدرت رویا پردازی خود لطمه وارد نکنید تا بتوانید به خوبی هدف گذاری کنید و زندگی آینده ی خود را بسازید. هدف گذاری یک مهارت بسیار قوی و خارق العاده است. به واسطه ی هدف گذاری، خودتان تصمیم می گیرید که آینده تان چطور باشد. بهترین و زیباترین زندگی آن است که خودتان طراحی کرده باشید. نه آن زندگی که تصادفی و شانسی شکل گرفته باشد. نه آن زندگی که هر روز مثل روزهای قبل بگذرد و به قول معروف هرچه پیش آید خوش آید! اگر به زندگی تان رنگ و شکل مورد نظر…

رویا پردازی ، داشتن رویاهای کودکانه می تواند تحول بزرگی در زندگی شما ایجاد کند.

رویا پردازی داشتن رویاهای کودکانه می تواند تحول بزرگی در زندگی شما ایجاد کند. اگر در رویا پردازی های شما محدودیت هایی وجود دارد، فقط و فقط خودتان آن ها را به وجود آورده اید. کودکی خود را به یادآورید. یادتان می آید که چه افکار و تخیلاتی داشتید؟ ما در رویا پردازی های کودکی رخ دادن هر چیزی را ممکن می دانستیم. می توانستیم دنیایی را تصور کنیم که شخصیت اصلی آن باشیم و بقیه ی اتفاقات حول محور خواسته های ما رخ دهند. در کودکی می توانستیم تصور کنیم که با دوستانمان در حال بازی و خنده و شادی هستیم. این دنیا فرصتی بود تا همه ی…

اهمال کاری چیست؟ ۷ تکنیک ساده درمان اهمال کاری و به تعویق انداختن کارها

اهمال کاری با علم فیزیک ارتباط دارد، علم فیزیک دو قانون اینرسی را کشف کرده است. جالب است که هردو قانون با موضوع مرتبط هستند. قانون اول: اشیای ثابت میل به ثابت ماندن دارند. قانون دوم: اشیای متحرک میل به حرکت کردن دارند.

مدیریت زمان و برنامه ریزی ، ۵ ویژگی افرادی که از زمان خود زیرکانه استفاده می کنند

در این مقاله ی مدیریت زمان و برنامه ریزی می آموزید که چگونه زمان بسیار ارزشمند خود را حفظ کنید و از دقیقه به دقیقه ی آن به بهترین صورت استفاده کنید. از طریق الگوبرداری از ۵ خصوصیت افراد بسیار موفق در مدیریت زمان و برنامه ریزی ، به اوج موفقیت خود در زندگی خواهید رسید.

مدیریت زمان و برنامه ریزی ، معنای جمله من خیلی مشغول هستم

مدیریت زمان و برنامه ریزی معنای جمله من خیلی مشغول هستم بار دیگر که بخواهید خود را به عنوان یک آدم خیلی مشغول معرفی کنید، این مقاله و معنای مشغول بودن را از دید گروه آموزشی دو مشاور به یاد خواهید آورد. برای کسب مهارت مدیریت زمان و برنامه ریزی ادامه ی مطلب را حتما بخوانید. معنای واقعی جمله ی من خیلی مشغول هستم چیست؟ وقتی کسی می گوید من خیلی مشغول هستم، در واقع از انجام دادن کار سختی سر باز می زند. او از وظایف دشوار اجتناب می کند. معمولا افراد وقتی که می خواهند بین دو کار یکی را انتخاب کنند، آن چیزی که راحت تر است را…

مدیریت زمان برای حفظ تعادل در کار و افزایش بهره وری، با ۷ روش فوق العاده

مدیریت زمان  برای حفظ تعادل در کار و افزایش بهره وری با ۷ روش فوق العاده مدیریت زمان، همان مدیریت زندگی است. وظایف سنگین روزمره، شما را از اهدافی که واقعا می خواهید به آن ها دست یابید، دور می کنند. به این دلیل که انرژی زیادی را از شما می گیرند. با استفاده از روش های مدیریت زمان، انرژی خود را می بازیابید. می توانید از خستگی و فرسودگی زیاد رها شوید و انگیزه و بهره وری بسیار بیشتری داشته باشید. داشتن ثبات و تعادل شرط یک زندگی سالم است. همیشه از مسیر لذت ببرید. فقط منتظر نتیجه نباشید. با گذر زمان مبارزه نکنید. از گذر…

غلبه بر اهمال کاری با ۹ تکنیک به اتمام رساندن کارها

غلبه بر اهمال کاری با ۹ تکنیک به اتمام رساندن کارها انسان های کمال گرا بیشتر از افراد دیگر کارهای خود را به تعویق می اندازند و اهمال کاری می کنند. آن ها همیشه از این شکایت می کنند که زمان کافی برای انجام کارهایشان ندارند و تا آخرین لحظه کار را به تعویق انداخته و از انجام دادن آن طفره می روند. اما راه هایی برای غلبه بر اهمال کاری وجود دارد که فرد می تواند از طریق آن ها مسئولیت هایش را درست و به موقع به پایان برساند. در واقع در این مقاله می آموزید که چطور می توان کار را همین حالا و به درستی انجام داد. این همان غلبه بر…

مهارت مدیریت زمان با ۳ راز افراد بسیار موفق

مهارت مدیریت زمان با ۳ راز افراد بسیار موفق مطمئنا انسان های بسیار موفق، ویژگی های خاصی دارند. بهترین عملی که برای موفقیت می توان انجام داد، قدم گذاشتن در راه آن هاست. بنابراین اگر افراد موفق در مورد مهارت مدیریت زمان به مواردی توجه می کنند، شما هم باید با این موارد آشنا شوید و آن ها را رعایت کنید. با این کار شما نیز به نتایج فوق العاده ای در زندگی تان خواهید رسید. پس ادامه ی مقاله را بخوانید تا با ۳ راز افراد بسیار ماهر در کسب مهارت مدیریت زمان، آشنا شوید. ۳ راز افراد ماهر در مهارت مدیریت زمان ۱- ویژگی انسان های…

مدیریت زمان را با دو اصل حیاتی به خاطر بسپارید

آیا زمان کمی دارید و در عوض آن با کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن روبرو هستید؟ معمولا همینطور است. رایج ترین عامل دلهره و اضطراب در انسان ها، این است که از طریق مسئولیت های بسیار زیاد و زمان کم، تحت فشار قرار می گیرند. این یک مسئله ی بزرگ در بحث مدیریت زمان است.

اهمال کاری را نابود کن! ۲ اصل فوق العاده ی مبارزه با اهمال کاری در کارها را بیاموزید…

اهمال کاری را نابود کن! ۲ اصل فوق العاده ی مبارزه با اهمال کاری در کارها را بیاموزید... اهمال کاری. . . و باز هم اهمال کاری . . . ! واقعیت این است که وقتی با اهمال کاری روبرو می شوید، مطمئناً پشتکار در آن جا نیست.  در واقع باید به دنبال پشتکار باشیم. پشتکار برای موفقیت، دقیقا به همان اندازه ی غذا برای زنده ماندن اهمیت دارد. بدون مداومت و پشتکار، نمی توانید هیچ گونه حرکتی را انجام دهید. اهمال کاری چیست؟ در مقابل پشتکار، اهمال کاری قرار دارد. پشتکار به معنی دست نکشیدن از کار و تسلیم نشدن است. اما اهمال کاری یعنی…

مدیریت زمان ۴ راز دارد آن ها را بیاموزید تا کارهای مورد علاقه تان را به بهترین شکل انجام دهید

مدیریت زمان ۴ راز دارد مدیریت زمان را بیاموزید تا کارهای مورد علاقه تان را به بهترین شکل انجام دهید مدیریت زمان چیست؟ مدیریت زمان به چه کاری می آید؟ آیا می خواهید برای سرگرمی ها و کارهای مورد علاقه تان، زمان بیشتری داشته باشید؟ مدیریت زمان برای همه ی ما امری حیاتی است، اما چرا؟ چون همه ی ما از انجام دادن فعالیت هایی خاصی لذت می بریم. کارهایی مثل مطالعه کردن، تماشای یک فیلم، رفتن به پارک، ملاقات کردن دوستان و... بعضی اوقات آنقدر کار برای انجام دادن دارید که نمی توانید به این کارها رسیدگی کنید. از طرفی اگر از آن ها غفلت…

تمرکز خود را با برداشتن ۴ گام افزایش بدهید و در هنر تمرکز کردن استاد شوید

تمرکز خود را با برداشتن ۴ گام افزایشدهید و در هنر تمرکز کردناستاد شوید... تمرکز کردن یک مهارت است. برای دستیابی به مهارت تمرکز باید دانش لازم را کسب کرد. همچنین تمرکز کردن نیاز به تمرین دارد. سوال: من خیلی آسون با هر عاملی حواسم پرت میشه. مثلا وقتی پیامی برام بیاد، تلفن خونه زنگ بخوره یا با هر فکر و خیالی آشفته میشم. چطور میتونم تمرکزم را افزایش بدم؟ ابتدا برای این که تصویر روشنی از تمرکز را در ذهن خود داشته باشید، یک مسابقه ی بسکتبال  را در ذهن خود تجسم کنید. مطمئنا می دانید که در بازی بسکتبال تمام تلاش بازیکنان،…
Translate »
[google-translator]